SKI AREÁL MLADKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Vranča - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vranča.

Krupka - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Zkuste ski areál Krupka!

Pyšná - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Pyšná a užijte si zimní radovánky naplno!

Kraslice - Saporo - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zimní areál Kraslice - Saporo je pro vás to pravé.

Rusava - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Rusava a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kyčerka

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kyčerka.

Ski areál Opálená

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Opálená.

Čihadlo - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Čihadlo je pro vás to pravé.

Ostružná - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ostružná.

Do ski areálu Červenohorské sedlo se zajet určitě vyplatí

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Červenohorské sedlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kopřivná - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Kopřivná je pro vás to pravé.

Jak si vedou české ski areály oproti těmzahraničním?

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Desná - Černá Říčka - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Desná - Černá Říčka a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Olešnice - Hartman

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste Olešnice - Hartman a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Ski areál Mostek - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Vyzkoušejte Mostek!

Zimní středisko Horní Údolí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Horní Údolí.

Příprava před odjezdem na hory

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Josefův Důl - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Josefův Důl je pro vás to pravé.

Zima v novém ohozu

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Potřebujete poradit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Šacberk - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Šacberk.

Soláň - Bzové - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Zkuste ski areál Soláň - Bzové!

Ski Morávka Sviňorky - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Morávka Sviňorky pro vás jistě bude to pravé.

Svratka - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Svratka je pro vás to pravé.

Jimramov - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Jimramov a užijte si zimní radovánky naplno!

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Dolní Lomná - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Dolní Lomná!

Ski Potštát - velké zlepšení

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Zkuste Potštát a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 14.5.
Déšť
8°C
8°C
Sobota
15.5.2021
Deštivo
15°C
9°C
Neděle
16.5.2021
Polojasno
13°C
8°C
Pondělí
17.5.2021
Zataženo
13°C
8°C